GREENSITE

Zakres usług

Działamy w oparciu o GHG Protocol z uwzględnieniem taksonomii UE i wymagań stawianych przez najważniejsze jednostki certyfikujące.

Doradztwo

Wspieramy, doradzamy, rozmawiamy. O śladzie węglowym, o środowisku naturalnym, o roli Państwa organizacji w poprawie jakości życia przyszłych pokoleń.

Obliczanie śladu węglowego

Obliczenia śladu węglowego głównie dla sektora budowlanego, ponadto dla organizacji (Scope 1, 2 i 3) oraz dla wydarzeń i imprez.

CSR/ESG

Wsparcie w tworzeniu założeń do minimalizacji wpływu organizacji na środowisko.

Weryfikacja

Weryfikacja obliczeń śladu węglowego zgodnie z obowiązującymi standardami.

Zrównoważone projektowanie

Wsparcie w tworzeniu i weryfikacji projektu architektonicznego pod kątem minimalizacji wpływu przyszłej zabudowy i stworzonej przestrzeni na środowisko.

Offset

Doradztwo i wsparcie w zneutralizowaniu wpływu działalności na środowisko.


GREENSITE

Sektory działalnośći

GREENSITE

Czym jest ślad
węglowy?

Idea śladu węglowego powstała, żeby w prosty sposób zobrazować ogólną emisję wytwarzanych gazów cieplarnianych i przedstawić ją za pomocą jednego, wspólnego wskaźnika.

Ślad węglowy to całkowita emisja gazów cieplarnianych (GHG - Greenhouse Gases) spowodowana bezpośrednio i pośrednio przez osobę, organizację, wydarzenie lub produkt. Jest wyrażana jako ekwiwalent dwutlenku węgla (CO2e).

ŚLAD WĘGLOWY

Jak sobie z nim poradzić?


Poznać, zrozumieć i zaradzić nadmiernym emisjom.

Świadome działanie to jedyna droga do redukcji śladu węglowego. Poznanie śladu węglowego, jaki generuje dana działalność, to pierwszy krok do tego, aby móc nim skutecznie zarządzić.

NASZA PRACA

Realizacje


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


ŚLAD WĘGLOWY

Poznaj i zrozum.


Zrozumienie, jakie działania wpływają na zwiększenie śladu węglowego, a jakie go minimalizują daje możliwość świadomej zmiany stosowanych rozwiązań i ewentualnego offsetowania.

NASI KLIENCI

Referencje


Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

WSPÓŁPRACA

Dowiedz się więcej


W zakresie sektora budowlanego wspieramy inwestorów w całym procesie. Od zrównoważonego projektowania przez monitoring śladu węglowego podczas robót budowlanych, czy działania w zakresie retrofit po doradztwo dotyczące offsetu emisji, których nie udało się uniknąć. W zakresie imprez i konferencji wspieramy organizatorów w przygotowaniu i przeprowadzeniu zielonych wydarzeń. Doradzamy w zmniejszeniu wpływu eventu na środowisko oraz w określeniu jego śladu węglowego.

NAPISZ DO NAS

Kontakt

  Zostałem poinformowany, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do udzielenia odpowiedzi na zapytanie, oraz że przysługuje mi prawo dostępu do danych, ich zmiany, usunięcia i zaprzestania przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Greensite z siedzibą pod adresem Palisadowa 20/22, 01-940 Warszawa


  Palisadowa 20/22
  01-940 Warszawa

  KRS: 0000990316
  REGON: 523065701, NIP: 1182247591

  Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając z tej witryny akceptujesz naszą politykę prywatności.
  Więcej